• Dni wolne od zajęć dydaktycznych

• Dzień 1 listopada wolny od zajęć dydaktycznych, opiekuńczych i wychowawczych.

Dni 2 i 3 listopada wolne od zajęć dydaktycznych. Szkoła w tych dniach zapewnia zajęcia opiekuńcze.

Autobusy nie dowożą dzieci.

• Zapraszamy do czytania !

• Biblioteka szkolna …

zaprasza wszystkich czytelników do wypożyczeń nowo zakupionych książek w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
          Zgodnie z Waszym wcześniejszym wyborem mamy do zaoferowania kolejne przygody kotka Cukierka lub „Złego kocurka”.Dostępny jest cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika - Felix, Net i Nika.
          Można też przejrzeć „Dziennik cwaniaczka” i zgłębić tajniki „Minecrafta” oraz zapoznać się z wieloma innymi
          ciekawymi lekturami.
          A może dzięki temu uda się pobić rekord w akcji   „Przerwa na czytanie” - 31.10.2023r.

Zapraszamy!

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w klasach I - VIII odbędzie się 4 września 2023r o godzinie 9.00 na patio szkoły. Dojazdy uczniów zgodnie z harmonogramem przyjazdów, odjazdy po uroczystym rozpoczęciu o o godz.10.15.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w oddziałach przedszkolnych odbędzie się 1 września 2023r. o godzinie 9.00 w następujących salach:

grupa 3 - latków - sala nr 2

grupa 4-latków - sala nr 3

grupa 5- latków - sala nr 1

grupa 6-latków (A) - sala nr 20

grupa 6-laków (B) - sala nr 4.

Dojazdy i odjazdy w dniu 01. 09. 2023r we zakresie.

• 48. konkurs zespołów teatralnych w języku białoruskim dla przedszkoli i szkół podstawowych

• 21 kwietnia 2023 roku w Białymstoku odbył  48. konkurs zespołów teatralnych w języku białoruskim dla przedszkoli i szkół podstawowych.

Naszą szkolę reprezentowali uczniowie klasy trzeciej: Gabriel Bajko, Lena Dackiewicz, Lena Nieścieruk, Zuzanna Łuksza, Klara Kozłowska, Borys Nieścieruk, Milan Kardasz i Maksymilian Rudkiewicz. Młodzież przygotowała inscenizację na podstawie baśni Jakuba Kołasa pt. ,,Jak ptaki dąb ratowały” (,,Як птушкі дуб ратавалі’’).

Młodzi artyści zajęli III miejsce, a Klara Kozłowska za rolę sójki otrzymała indywidualne wyróżnienie.

Uczniom klasy III serdecznie gratulujemy.

Danuta Sidoruk