• Nowy sprzęt w szkole i szkolenie Laboratoria przyszłości

• Nasza szkolna "radiola" została wzbogacona o kolejny wysokiej jakości sprzet audio. Kolumny aktywne Alto, mikser Berhinger  i mikrofony AKG z pewnością poprawią jakość apeli, przedstawień, uroczystości szkolnych jak i wytęsknionych dyskotek. Nasi uczniowie specjaliści od sprzętu muzycznego zostali przeszkoleni fachowym okiem z obsługi sprzętu. Będą swoją tajemną wiedzę przekazywać kolejnym następcom. Szkolenie rozpoczęło się od fachowego podłączenia sprzętu (nauka doboru odpowiednich kabli i wtyczek wejść i wyjść) poprzez naukę obsługi miksera i aktywnych kolumn jak i tajniki dobrego nagłośniania, az po prawidłowe składanie i zabezpieczenie kabli. Zapraszamy do fotorelacji oraz zapoznania się ze szczegółowym wykazem sprzętu zakupionego w ramach projektu "Laboratoria przyszłości ". Szkolenie poprowadził Pan Daniel Sakowski.

Bardzo dziękujemy i obiecujemy dbać o sprzęt,  aby posłużył przyszłym pokoleniom jak najdłużej.
        Wykaz sprzętu muzycznego zakupionego w ramach "Laboratoria przyszłości " :

Kolumny Alto TS315 - dwie sztuki tzw. "Górki" aktywne
        Kolumna Basowa Alto TS315S SUB aktywna