• Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

• Narewka, dnia 04-01-2021 roku

SP.271.1.2020

Dotyczy:   przetargu nieograniczonego pt. „Lepsza edukacja w Narewce”

Postępowanie podzielone na 4 części. Ogłoszenie (BZP) nr 771224-N-2020 z dnia 23.12.2020 r.

Zamówienie jest realizowane w ramach projektu nr WND-RPPD.03.01.02-20- 0392/19 pt. „Lepsza edukacja w Narewce” realizowanego w ramach umowy nr UDA-RPPD.03.01.02-20-0392/19-00 z dnia 4 grudnia 2020 roku

Wykonawcy którzy złożyli oferty

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Część 2 – Dostawa i montaż wyposażenia pracowni dydaktycznych

Część 3 – Dostawa wyposażenia gabinetu terapii integracji sensorycznej (SI)

• KONKURSY ...

• "Wiersze dla  mojej Ojczyzny",  "Śpiewajmy kolędy Dzieciątku"

Uczniowie klas I-VIII, którzy zostali nagrodzeni w IX Konkursie Recytatorskim "Wiersze dla mojej Ojczyzny" proszeni są o odbiór nagród u pani Kasi Rejent w świetlicy szkolnej w godz. od 8 do 12 od poniedziałku do piątku.

Osoby biorące udział w I Konkursie Wokalnym "Śpiewajmy kolędy Dzieciątku" proszone są o wrzucanie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych do oznakowanej skrzynki, która zostanie ustawiona przy wejściu do budynku szkoły.

• Pomagamy !

• Kolejna akcja dla Kubusia

Po raz kolejny włączamy się do akcji chartywtywnej. Zachęcamy wszystkich do udziału.

• Komunikaty

• o formach edukacji w SP Narewka od 9 do 29 listopada 2020 r. oraz obowiązujący w tym czasie rozkład jazdy autobusów szkolnych

Od poniedziałku 9 listopada 2020 r. do 29 listopada 2020 r. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów kl. I-III szkoły podstawowej. Oddział przedszkolny i klub przedszkolaka funkcjonować będą bez zmian.

Do 29 listopada 2020 r. przedłużono zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów kl. IV-VIII.

Od 9-11-2020 r. do 29-11-2020 r. obowiązywać będzie:

Nowy rozkład przyjazdów i odjazdów autobusów szkolnych

dla uczniów oddziału przedszkolnego i klubu przedszkolaka

• Konsultacje dla uczniów zdających egzamin ósmoklasisty

• W okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych na terenie szkoły dla uczniów klas ósmych będą organizowane konsultacje indywidualne lub w małych grupach (do 5 osób). O godzinach i terminach konsultacji uczniowie, oraz rodzice klas ósmych zostaną poinformowani przez nauczycieli uczących poszczególnych przedmiotów poprzez dziennik elektroniczny.

• Opieka w świetlicy szkolnej

• Od poniedziałku 09-11-2020r. szkoła zapewni funkcjonowanie świetlicy szkolnej w godzinach od 7.30 do 15.30, w szczególności dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19.

Deklarację korzystania z opieki świetlicowej prosimy zgłaszać pod nr telefonu (85) 685 80 87.