• Kodowanie w grupie sześciolatków

• Dzieci z grupy sześciolatków rozwijają swoje zainteresowania na zajęciach z kodowania. Układają kolorowe wzory z kubeczków i kartoników na matach edukacyjnych. Kodują na tablicy interaktywnej. Bawią się i uczą jednocześnie.

Anna Bajko

• Drodzy Uczniowie, Rodzice

•       Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 w dniu 1 września 2022r. (czwartek) o godz. 9.00 na patio szkoły.

Przyjazdy autobusów szkolnych zgodnie z harmonogramem przyjazdów. Odjazdy po rozpoczęciu roku szkolnego o godz. 10.00.

Dnia 1 września 2022r. o godz. 8.00 w cerkwi w Narewce odbędzie się nabożeństwo dla uczniów przed rozpoczęciem roku szkolnego.

• Wyprawka 4 i 5-latka

• Wyprawka 4-latka

·        Książki i karty pracy dla 4- latków –( u n-la)

·        składka na materiały papiernicze i inne potrzebne do pracy klubu ( do uzgodnienia)

·        woda  1 zgrzewka

·        ręczniki papierowe

·        chusteczki higieniczne  - pudełko

·        chusteczki wilgotne

·        mydło w płynie

·        pościel do leżakowania

·        ubranie a zmianę :majteczki, bluzeczki, getry, rajstopy, spodenki, skarpetki itp.

·        Buty zmienne najlepiej na rzepy na gumowej podeszwie antypoślizgowe tak samo buty codzienne łatwe w zakładaniu przy wyjściu na podwórko

Wyprawka 5-latka

1. PAKIET PODRĘCZNIKÓW WYDAWNICTWA MAC - (zakup w szkole)

1. ZESTAW KLASOWY

• Plastelina

• Farby plakatowe – 6 kolorów

• Wycinanki zwykłe

• Kolorowanka

• Kredki drewniane grube, najlepiej trójkątne

1. PIÓRNIK I JEGO WYPOSAŻENIE

• 2 ołówki

• Dobra temperówka

• Gumka

• Nożyczki

• Klej w sztyfcie

ORAZ

• Ręcznik papierowy

• Chusteczki higieniczne

• Kapcie

Wszystkie przybory dziecka powinny być podpisane.

• Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

•

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w Szkole Podstawowej w Narewce 24 czerwca o godzinie 9.00 na patio szkoły.

Przyjazdy autobusów szkolnych zgodnie z codziennym harmonogramem.

Odjazdy po zakończeniu roku szkolnego o godzinie 11.00

•

W dniu 20-04-2022r. o godzinie 8.00 w cerkwi parafialnej w Narewce odbędą się rekolekcje wielkopostne dla uczniów kl. I-VIII wyznania prawosławnego.

Po zakończeniu nabożeństwa uczniowie mają lekcje zgodnie z rozkładem zajęć.

Dnia 22 i 25 kwietnia 2022r. dzień wolny od zajęć dydaktycznych, zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 11-08-2017r. w sprawie organizacji roku szkolnego.

• Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji

Narodowej z dnia 11-02-2022r. od 21 lutego 2022

uczniowie kl. V-VIII wracają do nauczania stacjonarnego.

• Komunikat

• Na podstawie Rozporządzenie MEiN z 26 stycznia 2022 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. z 2022 r. poz. 186) wprowadza się w klasach V-VIII  nauczanie zdalne od 7 lutego 2022r.do 27 lutego 2022 r.

Uczniom kl. V-VIII, którzy uczestniczą w zajęciach rewalidacyjnych, na wniosek rodzica dyrektor zorganizuje zajęcia stacjonarnie na terenie szkoły lub z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość – w budynku szkoły.

Istnieje możliwość zorganizowania konsultacji na terenie szkoły dla uczniów przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty. Udział w konsultacjach jest dobrowolny. Organizacja konsultacji jest uzależniona od potrzeb uczniów, a także warunków pracy szkoły. Potrzebę zgłaszamy do wychowawcy, do dnia 8 lutego 2022r.

W klasach I-IV oraz w oddziałach przedszkolnych zajęcia będą się odbywały w trybie stacjonarnym.

Świetlica szkolna pracuje zgodnie z rozkładem.

• KOMUNIKAT

•              Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 grudnia 2021r. w sprawie ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVIT-19 w dniach:

•  20, 21, 22 grudnia 2021r. oraz 03, 04, 05 stycznia 2022r. zostaje wprowadzone nauczanie zdalne.
          • 23-12-2021r. – 31-12-2021r. zimowa przerwa świąteczna
          • 07-01-2022r. – dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych

Oddział O i Klub Przedszkolaka (3, 4, 5-latki) uczą się stacjonarnie.

Dyrektor Lilla Tarasiewicz

• Uwaga!

• Szanowni Państwo ,

w związku z narastającą liczbą zachorowań w kraju wynikających z zakażenie wirusem SARS-CoV-2  zwracamy sie do Państwa o przestrzeganie zaleceń sanitarno-epidomiologicznych w  naszej szkole. Przypominamy o zaopatrzeniu dzieci w maseczki.

Na terenie szkoły  w przestrzeni wspólnej nosimy maseczki, zachowujemy dystans i  dezynfekujemy ręce.

Zapewnienie bezpieczeństwa, dbałośc o zdrowie  i optymalne warunki nauki w trybie stacjonarnym są naszymi piorytetami w chwili obecnej.

Bądźmy bezpieczni i uczmy się jak najdłużej w szkole.