• Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

• Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Narewce  informuje, że w wyniku   postępowania prowadzonego w trybie zapytania ofertowego na realizację zadania nr 4 i 5 Dostawa podręczników i  materiałów dydaktycznych  dla uczniów do projektu  „Lepsza edukacja w Narewce” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020  została wybrana następujaca oferta

• Informacja z otwarcia ofert

• W postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania ofertowego na zadanie:

Realizacja zadania nr 4 i 5  w projekcie „Lepsza edukacja w Narewce” realizowanego   w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.zostały złożone następujące oferty na dostawę gier i podręczników dla uczniów uczestniczących w projekcie.

• Zasady powrotu do szkoły

• Wytyczne MEiN, MZ i GiS

Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych – tryb pełny stacjonarny

Ogólne zasady dla szkół i placówek:

+ Szczepienie

• rekomendowane dla pracowników szkół oraz uczniów w określonych grupach wiekowych.

Dezynfekcja

• przed i po zajęciach mycie powierzchni detergentem lub dezynfekcja środkiem dezynfekującym.

Dystans

• minimalna odległość pomiędzy osobami: 1,5 m.

Higiena

• częste mycie rąk (lub dezynfekcja rąk), ochrona podczas kichania i kaszlu, unikanie dotykania oczu, nosa i ust.

Maseczka

• w przestrzeniach wspólnych, gdy nie można zachować dystansu.

Wietrzenie

• przed, po i w trakcie zajęć oraz przerw, a także w dni wolne od zajęć.

•

Odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty w dniu 9 lipca 2021r. w godz. od 8.00 do 14.00 w sekretariacie szkoły.

Zgodnie z terminami rekrutacji od 9 lipca  2021 r. do 14 lipca 2021 r. nalezy złożyć w wybranej szkole ponadpodstawowej świadectwo ukończenia szkoły  i  zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się na patio Szkoły Podstawowej w Narewce zgodnie z harmonogramem:

• 830 klasy I – III i oddział „0”
          • 915 klasy IV – VIII

Serdecznie zapraszamy rodziców!

W tym dniu przyjazd autobusów jest o zgodny z harmonogramem.

Odjazdy po uroczystym zakończeniu o godzinie 1030.

• Komunikat

• Dnia 4-06-2021(piątek) dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów kl. I-VIII szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego, zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 11 sierpnia 2017r. w sprawie organizacji roku szkolnego.

Klub przedszkolaka pracuje bez zmian

•

Od dnia 31-05-2021r. wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej w Narewce wracają do nauczania stacjonarnego.

Przyjazdy i odjazdy uczniów zgodnie z rozkładem.

• Informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty

• Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, zgodnie z harmonogramem   25, 26, 27 maja 2021 odbędzie się egzamin ósmoklasisty. W związku z epidemią zostaną wdrożone dodatkowe procedury, zgodnie z wytycznymi MEN, jak niżej:

1. Przed wejściem do szkoły dezynfekcja rąk (wejście od strony boiska szkolnego)
          2. Obowiązek zakrywania ust i nosa przez zdających, do momentu zajęcia miejsca w sali egzaminacyjnej;

UWAGA! jeśli zdający nie może nosić maseczki z przyczyn zdrowotnych należy o tym powiadomić dyrektora szkoły przedkładając zaświadczenie lekarskie najpóźniej do dnia 18 maja 2021 roku. Uczniowi zostanie zorganizowany egzamin w odrębnej sali.

1. Konieczność korzystania przez każdego zdającego z własnych przyborów piśmienniczych- czarny długopis ( 2 szt.), linijka- na matematykę.
          2. W dniu egzaminu wejście do szkoły tylko dla uczniów.
          3. Egzamin zostanie przeprowadzony, tak aby pomiędzy zdającymi były bezpieczne odległości min. 1,5 metra.
          4. Na egzamin można przynieść butelkę wody- przezroczysta butelka.
          5. Wychowawca przekaże uczniom szczegółowe zasady wejścia do szkoły z zachowaniem tzw. dystansu społecznego;
          6.  Na egzamin oraz po egzaminie uczniowie przyjeżdżają/odjeżdzają we własnym zakresie lub autobusem szkolnym ( kursy zgodnie z rozkładem)

Ważne ! jeśli ktoś nie może wziąć udziału w egzaminie z przyczyn zdrowotnych np. objęcie kwarantanną, choroba należy natychmiast zawiadomić Dyrektora szkoły lub wychowawcę.

Pozdrawiam i życzę powodzenia na egzaminie.

Dyrektor szkoły

• Harmonogram prowadzenia zajęć w kl. IV-VIII od dnia 17 maja 2021 do 28 maja 2021 w Szkole Podstawowej w Narewce

•

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty  w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ( Dz. U.2021, poz. 824) informuję, iż od 17 maja do 28 maja 2021r. w Szkole Podstawowej w Narewce realizacja zajęć będzie odbywała się wg. załączonego harmonogramu zgodnie z podziałem, biorąc pod uwagę w miarę możliwości równomierne i naprzemienne realizowanie zajęć przez każdego ucznia .

Ogólna liczba  w kl. IV-VIII – 105 uczniów.

Autobusy szkolne w tych dniach kursują zgodnie z rozkładem.

W szkole nadal obowiązuje reżim sanitarny: dezynfekcja rąk oraz noszenie maseczki w przestrzeni wspólnej i autobusie szkolnym.

• Szanowni Rodzice !

Od 4 maja 2021 r. (wtorek) zajęcia w klasach   I-III  będą się odbywały

stacjonarnie,  zgodnie z tygodniowym planem zajęć.

Uczniowie klas IV - VIII nadal pracują zdalnie.

Dojazdy uczniów zgodnie z zamieszczonym poniżej rozkładem.