• Sukcesy recytatorskie

• 07.12.2023 22:27
      • Hajnówka
      • 23 listopada w Hajnowskim Domu Kultury odbył się Konkurs Poezji Patriotycznej "MOJA OJCZYZNA”. W gronie 56 uczestników z powiatu hajnowskiego znalazło się sześcioro uczniów naszej szkoły: Daria Chmara (kl. 3), Gabriel Bajko (kl. 4), Błażej Gieryng (kl. 4), Błażej Czekunow (kl. 5), Gabriela Wasilczyk (kl. 6) oraz Bartosz Siemieniaka (kl. 7 b).

Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze, a interpretacja Darii, Gabriela oraz Bartosza spotkała się z przychylną oceną komisji konkursowej, czego dowodem są zdobyte miejsca i wyróżnienia:

Daria Chmara zdobyła wyróżnienie w kategorii klas I-III

Gabriel Bajko zdobył II miejsce w kategorii klas IV-VI

Bartosz Siemianiaka zdobył II miejsce w kategorii klas VII-VIII

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pięknych występów! Sukces świętowaliśmy w Pizzerii Vera. Dodatkową niespodzianką była wizyta w TV Podlasie oraz możliwość zobaczenia jak wygląda telewizja od „kuchni”.

Zdjęcia grupowe: Hajnowski Dom Kultury

Katarzyna Czurak