• Kolejna wycieczka!

• 18.04.2024 12:08
      • Białostocki Teatr Lalek i Fikoland.
      • Dnia 17 kwietnia dzieci z grupy 0 B oraz klasy pierwszej były na wycieczce w Białymstoku. W Białostockim Teatrze Lalek obejrzały spektakl "O rycerzu bez konia". Dzieci z zapartym tchem oglądały grę aktorów, podziwiały lalki oraz wspaniałe dekoracje, wybuchały salwami śmiechu i biły brawo. Historia rycerza miała szczęśliwe zakończenie, rycerz znalazł konia i królewnę. Czas w teatrze minął błyskawicznie. Kolejnym etapem wycieczki był Fikoland. Znakomite zabawy z animatorami i kolegami, zjeżdżalnie, drabinki, dmuchańce, baseny z kulkami oraz automaty sprawiły dzieciom mnóstwo radości.

To był dzień pełen wrażeń!

Anna Bajko i Agnieszka Panfiluk