• „Tu wszystko gra OK!”

• 20.02.2024 09:23
      • Gramy z WOŚP

• Kolejny rok nasza szkoła zaangażowała się w zbiórkę funduszy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W dniach 22-26.01.2024 r. w szkole ustawiona była puszka stacjonarna, do której nasi wolontariusze zbierali datki na tegoroczny cel WOŚP:
        „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”, zaś 28 stycznia uczniowie klas 6 i 7 wyszli na ulice Narewki i okolic, poświęcając swój wolny czas na pomoc innym. Dzień był pełen wrażeń. Aukcje, pokazy służb mundurowych, ratowniczych, koncerty, zabawy z animatorami przyciągnęły mieszkańców.

Organizacją 32 Finału WOŚP w Narewce zajęła się Pani Patrycja Lewsza (szefowa sztabu) i pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury. Przy wsparciu uczniów naszej szkoły udało się zebrać niebagatelną kwotę 14184,98 zł.

To był piękny dzień, który pokazał, że nasi uczniowie są wrażliwy na potrzeby innych, a pomoc drugiemu człowiekowi sprawia im radość.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tegoroczny Finał WOŚP, w szczególności naszym dzielnym wolontariuszom.

Katarzyna Czurak, Paulina Weremiuk, Anetta Sakowska

(opiekunki Szkolnego Koła PCK i Szkolnego Wolontariatu)