• Wyniki konkursu

• Wyniki Szkolnego Konkursu Poetyckiego na najpiękniejszy wiersz o wiośnie
        21 maja odbyło się podsumowanie Szkolnego Konkursu Poetyckiego. Wpłynęło dwanaście
        wierszy uczniów klas IV-VII. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do aktywności twórczej,
        rozwijanie umiejętności językowych, rozbudzenie wrażliwości na piękno poetyckich form wyrazu.
        Rezultaty przerosły nasze oczekiwania. Uczniowie wykazali się oryginalnością podejścia do tematu,
        dojrzałością oraz humorem.
        Jury w składzie: Dyrektor P. Lilla Tarasiewicz, Wicedyrektor P. Iwona Sidoruk-Sawko, Eugenia
        Suchodoła oraz Katarzyna Czurak, po burzliwych naradach, postanowiło przyznać następujące miejsca:

Kategoria kl.IV-VI
        GRAND PRIX Bartosz Siemieniaka „Wiosna, ach...”
        1 miejsce: Jakub Bartoszuk „Wiosna”, Gabriel Krynicki „Powiew świeżości”
        2 miejsce: Michał Krynicki „Za oknem wiosna”, Amelia Gresiuk „Radosna wiosna”
        3 miejsce: Wiktoria Gryc „Idzie pani wiosna”, Bartosz Panfiluk „Przyszła pani w zielonej sukience...”

Kategoria kl. VII-VIII
        1 miejsce: Jan Wasilczyk „Wiosna (znów) inna”, Wiktoria Gryboś „Wiosenne ogrody”
        2 miejsce: Aleksandra Łuszyńska „Gdy nadeszła wreszcie wiosna”